Naslovna Рукомет Pripreme rukometaša: Brajović i Ivanišević za MCZ

Pripreme rukometaša: Brajović i Ivanišević za MCZ

887
0
PODELI

Rukometaši Crvene zvezde su juče počeli sa pripremama za nastavak sezone. Jesenji deo šampionata obeležili su problemi sa dugovanjima i oduzimanje bodova koji su bacili senku na sjajne igre crveno-belih, ali ni to ne sprečava ovu mladu ekipu da veruje u bolje sutra. Na samom početku priprema svoja očekivanja pred nastavak sezone i mišljenje o pojačanjima izneli su golman Tibor Ivanišević i desni bek Vojislav Brajović.

prvi tim„Pre svega očekujem da dođe do stabilizacije kluba jer će onda sve biti lakše. Trudićemo se da kao ekipa održimo nivo igre koji smo imali u prvom delu šampionata i naravno  da napredujemo koliko god možemo.“-rekao je Zvezdin golman

„Dobili smo pojačanja, vredno treniramo i trudićemo se da budemo još bolji nego u prvom delu sezone.“-dodao je Brajović

U klub su stigla i dvojica novih-starih igrača, Branko Oljača i Stefan Alčaković.

„Mislim da su obojica odlični igrači, biće prava pojačanja u nastavku sezone.“-rekao je Brajović

„Branka poznajem i imali smo odličnu saradnju kada je bio u klubu. Mislim da ni ovoga puta neće biti drugačije, on je sjajan igrač. Alčaković je takođe neko ko može dosta da pomogne ekipi.“-istakao je Ivanišević

Oba mlada rukometaša našeg kluba su rekli da su im nedostajali treninzi i da su se uželeli utakmica. Sa nestrpljenjem čekaju nastavak sezone i sa velikom nadom da će doći bolji dani za naš klub.

Prvi meč u nastavku sezone na programu je 9. februara. Naša ekipa će ugostiti Jugović iz Kaća.

Pratite pripreme na našem portalu i budite uz Zvezdine rukometaše.

Vest možete komentarisati i na našem forumu.

Одговори

Буди први који ће оставити коментар!

Обавести ме о
avatar
wpDiscuz