Рукометаши Црвене звезде Примобет поражени су у четвртфиналу Купа „проф. др Бранислав Покрајац“ од Војводине резултатом 29:33 (14:19).

Од самог почетка утакмице Новосађани су имали предност коју су постепено повећавали. На полувремену Звезда је имала заостатак од 5 голова (14:19).

У наставку меча београдски црвено-бели нису успели озбиљније да угрозе вођство ривала. Мирно су гости привели меч крају, а Црвена звезда је успела само да ублажи пораз – 29:33.

У Црвеној зевзди су се истакли Душан Андрејевић са 6 и Милош Бујишић и Урош Колунџић са по 5 постигнутих голова.

Војводина је оправдала улогу фаворита у овој утакмици и пласирала се у полуфинале Купа „проф. др Бранислав Покрајац“. Уз Новосађане у полуфинале су се пласирали Динамо, Металопластика и Партизан.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ПРИМОБЕТ – ВОЈВОДИНА 29:33 (14:19)

Београд – Дворана: СЦ Шумице. Гледалаца: 100. Судије: Јован Цветковић и Лука Петровић. Искључења: Црвена звезда 10, Војводина 18 минута. Седмерци: Црвена звезда 3(0), Војводина 3(3).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ПРИМОБЕТ: С.Радовановић 3, Хорват, Тривуновић 1, Андрејевић 6, Богуновић, Мајес 1, Шмигић 3, Бујишић 5, Петрић, Н.Радовановић, Шљукић 4, Павловић, Колунџић 5, Ковачевић 1. Тренер: Недељко Матић.

ВОЈВОДИНА: Лучин, Воркапић 8(1), Оцвирк 4(2), Ратковић 3, Трнавац, Сунајко 5, Пушица, Рађеновић 4, Пешић 1, Драшко, Томић, Роган 2, Додић, Ђорђић 4, Голубовић 2, Пукхоуски. Тренер: Борис Ројевић.