Рукометаши Црвене звезде Примобет савладали су Југовић резултатом 41:31 (24:18) у 6. колу плеј-аута Супер рукометне лиге Србије.

Црвено-бели су у потпуности контролисали игру и резултат током читавог меча. Средином првог полувремена су стекли убедљиву предност од пет голова (15:10), повећали на плус осам (21:13), а на одмор отишли са резултатом 24:18.

Наставила је Звезда у истом ритму и у другом делу утакмице, одржавала је високу предност и на крају тријумфовала са двоцифреном разликом – 41:31.

Најефикаснији на мечу био је Михаило Шљукић са 10 постигнутих голова. Девет је дао Милош Бујишић, а шест Виктор Матичић.

Црвена звезда Примобет се и даље налази на 2. месту на табели плеј-аута Суперлиге, а у последњем колу црвено-бели гостују Убу у суботу 18. маја од 17 часова.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ПРИМОБЕТ – ЈУГОВИЋ 41:31 (24:18)

Београд – Дворана: СЦ Шумице. Судије: Бојан Колавчић и Иван Колавчић. Искључења: Црвена звезда 10, Југовић 6 минута. Седмерци: Црвена звезда 3(3), Југовић 5(а4).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ПРИМОБЕТ: С.Радовановић 1, Хорват 5, Ненадић 4, Урта, Богуновић, Мајес 1, Матичић 6(3), Шмигић 1, Бујишић 9, Петрић, Н.Радовановић, Шљукић 10, Павловић, Колунџић, Пановски 4, Ковачевић. Тренер: Недељко Матић.

ЈУГОВИЋ: Тукуљац 4, Момчиловић, Драгољевић 1, Видојевић 4, Шијан 8(1), Ранчић 5(2), А.Скубан 5(1), Нинков 1, Барбатешковић 2, Јаћимовски, Дубаић 1, Самарџић, Н.Скубан, Диздар. Тренер: Ђуро Тојагић.